Kaip gauti paskolą?

Jei reikia pasiskolinti pinigų, vienas pagrindinių pasirinkimų – vartojimo paskola. Lietuvoje vartojimo paskolas teikia daug paskolos davėjų, tačiau daugumos jų paskolos išdavimo procesas – labai panašus. Žemiau pateikiame instrukciją, kaip gauti paskolą.

Kaip gauti vartojimo paskolą internetu?

Kaip gauti vartojimo paskolą internetu?
Paprasčiausias būdas gauti vartojimo paskolą – užpildyti ir pateikti paraišką internetu. Taip galėsite pasiskolinti patogiai ir greitai: neišėję iš namų.
Išsirinkite paskolos davėją
Pasirinkti vieną iš vartojimo kredito davėjų, iš kurio norite pasiskolinti pinigų ir apsilankykite jo interneto svetainėje. Paskolos davėjų sąrašą, kartu su pagrindinių preliminarių sąlygų palyginimų, galite rasti pagrindiniame mūsų puslapyje: Vartojimo paskolos.
Pasirinkite sumą ir terminą
Apsilankę pasirinkto vartojimo kredito davėjo interneto svetainėje, pasinaudokite ten esančia paskolos skaičiuokle. Nurodykite norimą pasiskolinti pinigų sumą bei sutarties terminą. Susipažinkite su preliminariomis paskolos sąlygomis.
Užsiregistruokite ir patvirtinkite tapatybę
Prieš pateikdami paraišką, turėsite susikurti paskyrą paskolos davėjo sistemoje, kad – be kitų dalykų – galėtumėte naudotis jo savitarnos sistema. Taip pat turėsite patvirtinti savo tapatybę: dažniausiai tą galite padaryti su Smart-ID arba atlikdami vieno cento pavedimą iš savo banko sąskaitos.
Pateikite informaciją apie savo finansinę padėtį
Prieš pateikdami paraišką, turėsite pateikti informaciją apie savo finansinę padėtį: pajamas ir įsipareigojimus.
Palaukite kreditingumo vertinimo rezultatų
Remiantis jūsų pateikta ir kita kredito davėjo naudojama informacija, bus įvertintas jūsų mokumas. Jei dėl jo nekils abejonių – kredito davėjas informuos jus apie teigiamą atsakymą ir pateiks pasiūlymą.
Pasirašykite sutartį ir gaukite pinigus
Susipažinkite su pateikta sutarties kopija ir siūlomomis paskolos sąlygomis. Jei sąlygos jus tenkina – pasirašykite sutartį. Pinigai netrukus bus pervesti į jūsų banko sąskaitą.

Tačiau atminkite, kad norėdami pasiskolinti pinigų iš vartojimo kredito davėjų, privalote atitikti vartojimo paskolos gavėjams keliamus reikalavimus.

Kaip gauti vartojimo paskolą telefonu?

Jei iš vartojimo kredito davėjo skolinatės ne pirmą kartą ir esate užsiregistravęs jo sistemoje, galėsite gauti paskolą telefonu, jei tokią galimybę numato kredito davėjas.

Kad pasiskolinti pinigų telefonu, jums reikės:

 1. Susisiekti su kredito davėjo jo nurodytu telefono numeriu (būtina skambinti iš registracijos metu nurodyto numerio).
 2. Informuoti, kiek norite pasiskolinti ir kuriam laikui norėtumėte sudaryti sutartį (maksimali paskolos telefonu suma gali būti ribojama).
 3. Palaukite kreditingumo vertinimo rezultatų ir paskolos davėjo atsakymo.
 4. Patvirtinus paraišką, pinigai netrukus bus pervesti į jūsų asmeninę banko sąskaitą.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kur galima pasiskolinti pinigų?
  Pasiskolinti galite iš banko, kredito unijos, tarpusavio skolinimo platformos, greito kredito bendrovių.
 • Ar galima gauti paskolą, jei jau turiu įsipareigojimų?
  Taip, jei jie neviršija 40% jūsų pajamų, galite pasiskolinti papildomai.
 • Kaip greitai galima gauti vartojimo paskolą?
  Vartojimo kredito gavimo laikas priklauso nuo kredito davėjo vidinių tvarkų. Patvirtinus jūsų paraišką, pinigų į jūsų sąskaitą pavedimas įprastai trunka nuo 15 minučių iki kelių valandų.
  Vartojimo paskolos
  Logo
  Enable registration in settings - general