SMS kreditai (2024 m. kovas)

Tik nedaugelis Lietuvos vartojimo kredito davėjų siūlo galimybę gauti paskolą telefonu (SMS kreditą). Žemiau pateikiame visas Lietuvoje SMS kreditus siūlančias kredito bendrovės. SMS paskolos – greičiausias būdas gauti kreditą. Daugiau greitųjų paskolų pasiūlymų: greitieji kreditai.

Atnaujinta - 2024.02.06Informacija šiame puslapyje buvo atnaujinta.

Kas yra SMS kreditas?

SMS kreditas – vartojimo tipo kreditas, pasižyminti tuo, kad jį galima gauti telefonu, SMS žinute. Taip pat kaip ir greitasis kreditas ar greita paskola, SMS kredito kreditingumo vertinimas, atsakymo į paraišką pateikimas ir pinigų pavedimas yra atliekamas labai greitai. Pinigai į paskolos gavėjo banko sąskaitą dažnai pervedami per 15 minučių.

Kuo SMS kreditas skiriasi nuo paskolos telefonu?

Tiek SMS kreditą, tiek paskolą telefonu galima gauti naudojantis tik mobiliuoju telefonu. Tačiau nepaisant to, šios finansavimo paslaugos nėra identiškos.

SMS kreditas yra paslauga, kuria galima pasinaudoti išsiuntus SMS žinutę, tokią paslaugą teikiančio kredito davėjo nurodytu numeriu, žinutėje nurodant atitinkamus raktažodžius. Tokią galimybę numato retas kredito davėjas Lietuvoje, o net esant tokiai galimybei, SMS kreditui yra taikomi konkretūs apribojimai:

  • SMS kreditą gauti gali tik asmenys, kurie jau anksčiau yra užsiregistravę kredito davėjo sistemoje, patvirtinę savo tapatybę ir pasiėmę bei grąžinę kreditą vienu iš tradicinių būdų.
  • SMS kredito suma ir terminas yra smarkiai apriboti, todėl pasiskolinti tokiu būdu bus galima tik ribotą sumą ir tik ribotam laikotarpiui.

Palyginimui, paskola telefonu yra laikoma bet koks kreditas, kurį galima gauti naudojantis tik mobiliuoju telefonu. Tačiau dažniausiai turima omenyje galimybę gauti paskolą skambučiu, o ne internetu. Tokiu atveju, vietoje to, kad siųsti SMS žinutę, reikia paskambinti kredito davėjui, patvirtinti savo tapatybę ir susitarti dėl kredito sąlygų ir sutarties pasirašymo. Tačiau kaip ir SMS kredito atveju, paskolą telefonu gali gauti tik asmenys, kurie jau anksčiau yra užsiregistravę kredito davėjo sistemoje, patvirtinę savo tapatybę bei sėkmingai paėmę bei grąžinę paskolą.

Kas gali gauti SMS kreditą?

Norint gauti SMS kreditą, pirmiausia yra būtina atitikti tokią paslaugą siūlančio ir būtent šiai paslaugai kredito davėjo taikomus reikalavimus. Tai reiškia, kad įprastai yra būtina:

  • Būti užsiregistravus kredito davėjo sistemoje.
  • Būti patvirtinus savo tapatybę ir savo telefono numerį.
  • Būti paėmus ir grąžinus paskolą kitu būdu (pvz. internetu).

Atitinkant būtent šiai paslaugai keliamas sąlygas, taip pat svarbu atitikti ir kitus, visiems vartojimo kredito davėjams keliamus reikalavimus:

  • Paskolos gavėjas negali būti jaunesnis nei 18 metų amžiaus.
  • Jis privalo būti Lietuvos pilietis (kai kuriais atvejais užtenka turėti ir nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje).
  • Bendri paskolos gavėjo ir jo šeimos turimi įsipareigojimai negali būti didesni nei 40% gaunamų mėnesinių pajamų.
  • Oficialios pajamos gaunamos ne trumpiau nei 4 pastaruosius mėnesius.
  • Su tam tikromis išimtimis, paskolos gavėjas negali būti neveiksnus tam tikroje srityje, ribotai veiksnus tam tikroje srityje asmeniu priimantis sprendimus tam tikroje srityje priima naudodamasis pagalba.

SMS kredito davėjai gali numatyti papildomus reikalavimus paskolai gauti. Dėl konkrečių paskolos suteikimo sąlygų reikėtų kreiptis į pasirinktą greito kredito davėją.

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general