Kredito linija (2024 m. vasaris)

Jei ieškote alternatyvos vartojimo kreditui ar kredito kortelei, tuomet kredito linija yra puikus pasirinkimas. Išsirinkit geriausią kredito linijos pasiūlymą ir naudokite pinigus dalimis, palūkanas mokėdami tik už panaudotą kredito linijos dalį. Daugiau paskolų pasiūlymų: vartojimo paskolos.

1 Smspinigai
Privalumai ir trūkumai
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.
SMSPinigai yra greitųjų vartojimo kreditų bendrovė, kuri siūlo ir tokiai bendrovei neįprastai platų finansavimo paslaugų spektrą. Be greitųjų vartojimo kreditų, galima gauti įvairias kitas finansavimo paslaugas, įskaitant kredito kortelę, kredito liniją ir refinansavimą. Taip pat tai yra vienas iš nedaugelio Lietuvos vartojimo kredito davėjų, kuris išduoda paskolas be palūkanų naujiems klientams.
Privalumai:
 • Suteikiamos nemokamos paskolos naujiems klientams
 • Išduodama kredito kortelė su cashback
 • Platus finansavimo paslaugų pasirinkimas
 • Galima gauti paskolą su turto įkeitimu (užstatu)
 • Nėra sutarties sudarymo mokesčio
Trūkumai:
 • Pakankamai ribotas galimos pasiskolinti pinigų sumos pasirinkimas
 • Aukštas sutarties administravimo mokestis
2 Credit24
Privalumai ir trūkumai
Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinant per 36 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88%, minimali mėnesio įmoka – 19.69 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09%, o bendra mokama suma – 708.70 €.
Plačias finansavimo galimybes privatiems klientams suteikianti kredito bendrovė. Viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjusi siūlyti kredito linijos paslaugą, kaip alternatyvą greitiems vartojimo kreditams ir kredito kortelėms. Būdama viena seniausių kredito bendrovių Lietuvoje, Credit24 siūlo labai platų klientų aptarnavimo tinklą bei įvairiems atvejams pritaikytas finansavimo paslaugas.
Privalumai:
 • Kredito linijos paslauga
 • Paskolos šeimai paslauga
 • Įvairūs kiti finansavimo pasirinkimai
 • Dažnai taikomos akcijos finansavimo produktams (pvz. kreditas be pabrangimo)
 • Platus klientų aptarnavimo tinklas, kuriame galima gauti vartojimo kreditą
 • Lankstumas klientų atžvilgiu
Trūkumai:
 • Aukšta palūkanų norma ir BVKKMN
 • Ribotas paskolos termino pasirinkimas
 • Puslapyje nėra vartojimo paskolos skaičiuoklės
Rodyti daugiau +
Atnaujinta - 2024.02.06Informacija šiame puslapyje buvo atnaujinta.

Kas yra kredito linija?

Kredito linija – skolinimosi forma, kuomet kredito įstaiga klientui suteikia kredito limitą, kurį jis galima naudoti dalimis. Palūkanos yra mokamos tik už panaudotą kredito limito dalį. Kreditą galima grąžinti laisvesne forma: mokant dalimis ar visą sumą iš karto. Grąžinus panaudotą kredito rezervo dalį, kredito linijos suteikiamas kredito limitas vėl yra atstatomas ir juo galima naudotis pagal prieš tai galiojusias sąlygas.

Kaip veikia kredito linija?

Kredito limitas veikia panašiai, kaip kredito kortelės, kurios taip pat suteikia kredito limitą, kurį klientas gali panaudoti laisva valia. Kredito įstaigai atidarius kredito liniją, klientas gali bet kada pasinaudoti visa suma ar jos dalimi persivedant pasirinktą sumą pinigų į savo banko sąskaitą.

Grąžinama suma yra paskaičiuojama išskaidant ją lygiomis dalimis iš anksto nustatytam terminui. Bet klientas turi galimybę mokėti ir didesnes įmokas, grąžinti kreditą anksčiau ir taip sutaupyti palūkanų mokėjimų.

Kaip pasinaudoti kredito linija?

Kredito linija galima pasinaudoti sudarius sutartį su tokią finansavimo paslaugą privatiems klientams suteikiančia kredito įstaiga. Kredito linijos sutartį patogiausia sudaryti internetu. Tam reikia:

 1. Užsiregistruoti pasirinktos kredito įstaigos svetainėje.
 2. Patvirtinti savo tapatybę.
 3. Prisijungti prie savitarnos sistemos.
 4. Užpildyti kredito linijos paraišką.
 5. Sulaukti patvirtinimo.
 6. Pasirašyti sutartį atitinkamam kredito limitui.

Kredito linijos sąlygos

Kredito linija turi išskirtines sąlygas, todėl prieš sudarant sutartį yra svarbu su jomis susipažinti bet palyginti kredito linijos pasiūlymus su kitomis, alternatyviomis finansavimo formomis. Su pagrindinėmis kredito linijos sąlygomis galite susipažinti aukščiau esančioje palyginimų lentelėje. Įprastai kredito linijai nėra taikomas sutarties sudarymo, administravimo ir kiti mokesčiai. Tačiau jos pasižymi ženkliai didesne palūkanų norma. Todėl prieš pasinaudojant kredito linija yra svarbu tai įvertinti.

Kas gali pasinaudoti kredito linija?

Kredito linijai yra taikomi tokie patys reikalavimai, kaip ir kitiems vartojimo kreditams. Pagrindiniai numatomi reikalavimai:

 • Gavėjas negali būti jaunesnis nei 18 metų amžiaus.
 • Jis privalo būti Lietuvos pilietis (kai kuriais atvejais užtenka turėti ir nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje).
 • Bendr gavėjo ir jo šeimos turimi įsipareigojimai negali būti didesni nei 40% gaunamų mėnesinių pajamų.
 • Oficialios pajamos gaunamos ne trumpiau nei 4 pastaruosius mėnesius.
 • Su tam tikromis išimtimis, gavėjas negali būti neveiksnus tam tikroje srityje, ribotai veiksnus tam tikroje srityje asmeniu priimantis sprendimus tam tikroje srityje priima naudodamasis pagalba.

Kredito linijos paslauga teikiančios kredito įstaigos taip pat gali numatyti papildomus, griežtesnius reikalavimus savo klientams.

Kredito linijos alternatyvos

Kredito linija turi dvi pagrindines alternatyvas:

Norėdami pasiskolinti pigiau, įvertinkite kiekvienos iš šių paslaugų privalumus ir trūkumus, susipažinkite su tuo, kaip kiekviena iš šių finansavimo formų veikia ir pasidomėkite jų kainomis.

Kredito linijos privalumai ir trūkumai

Privalumai

Trūkumai

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general