Paskolos be palūkanų (2023 m. birželis)

Kai kurios kredito bendrovės Lietuvoje suteikia nemokamus kreditus. Tai – kreditai be palūkanų, kai skolinantis pirmą kartą grąžinama tik pasiskolinta suma, be palūkanų. Tokia akcija taikoma ribotos vertės kreditams (dažniausiai iki 1 000 eurų) ir ribotam terminui (dažniausiai iki 12 mėnesių). Daugiau paskolų pasiūlymų: vartojimo paskolos.

Atnaujinta - 2023.06.01Informacija šiame puslapyje buvo patikrinta ir atnaujinta.

Kas yra paskola be palūkanų?

Paskola be palūkanų – vartojimo paskola ar greitasis kreditas be pabrangimo, kuris suteikiamas akcinėmis sąlygomis ir už kurį nereikia mokėti palūkanų (grąžinama tik pasiskolinta suma).

Tokia paskola taip pat yra žinoma kaip “nemokama paskola“,  “pirma paskola nemokamai“ ar „pirmas kreditas nemokamai“. Tokie pavadinimai kyla iš to, kad tokia akcija gali pasinaudoti tik asmenys, kurie iš akciją taikančios bendrovės skolinasi pirmą kartą.

Kaip gauti paskolą be palūkanų?​

Norėdami pasinaudoti šia akcija ir gauti paskolą be palūkanų, sekite šiuos žingsnius:

  1. Pasirinkite vieną iš akciją taikančių paskolos davėjų. Jų sąrašą galite rasti šio puslapio viršuje esančioje palyginimo lentelėje.
  2. Apsilankę pasirinkto kredito davėjo interneto svetainėje, paskolos skaičiuoklėje nurodykite norimas paskolos sąlygas (nurodykite tik tas sąlygas, kurioms yra taikomos akcijos sąlygos).
  3. Pasirinkę ir patvirtinę norimas sąlygas, būsite nukreipti į registracijos ir paraiškos pildymo langą.
  4. Užpildykite būtinus laukus, patvirtinkite savo tapatybę ir pateikite bei patvirtinkite savo paskolos paraišką.

Kas gali gauti paskolą be palūkanų?

Nemokamą paskolą be palūkanų gali gauti visi asmenys, atitinkantys paskolos davėjams taikomus reikalavimus ir pačių davėjų taikomas akcijos sąlygas paskolų gavėjams. Detalų sąrašą reikalavimų, kurių turi laikytis paskolų davėjai ir jų išaiškinimą galima rasti Vartojimo kredito įstatyme ir Lietuvos banko valdybos nutarimu patvirtintuose Vartojimo kredito gavėjų kreditingumo vertinimo ir atsakingojo skolinimo nuostatuose. 

Pagrindiniai šiuose dokumentuose numatomi reikalavimai:

  • Paskolos gavėjas negali būti jaunesnis nei 18 metų amžiaus.
  • Jis privalo būti Lietuvos pilietis (kai kuriais atvejais užtenka turėti ir nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje).
  • Bendri paskolos gavėjo ir jo šeimos turimi įsipareigojimai negali būti didesni nei 40% gaunamų mėnesinių pajamų.
  • Oficialios pajamos gaunamos ne trumpiau nei 4 pastaruosius mėnesius.
  • Su tam tikromis išimtimis, paskolos gavėjas negali būti neveiksnus tam tikroje srityje, ribotai veiksnus tam tikroje srityje asmeniu priimantis sprendimus tam tikroje srityje priima naudodamasis pagalba.

Paskolos davėjai taip pat gali numatyti papildomus, griežtesnius reikalavimus savo klientams.

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general