Apie mus

VartojimoPaskolos.EU – nemokama vartojimo paskolų ir susijusių finansavimo paslaugų palyginimo svetainė. Pateikiame tokių Lietuvoje teikiamų paslaugų ir jų davėjų vertinimą, privalumus, trūkumus, susistemizuotą informaciją apie kiekvieną jų. Tokiu būdu lankytojams suteikiama galimybė kiekvieną paskolą ar susijusią finansavimo paslaugą palyginti pagal dominančius kriterijus. Pagrindiniai išskiriami kriterijai palyginimui: BVKKMN (bendra vartojimo kredito kainos metinė norma), MPN (metinė palūkanų norma), paskolos suma, paskolos terminas. Svetainėje taip pat gali būti talpinami klientų atsiliepimai apie bet kurį Lietuvos vartojimo paskolų davėją.

Be šių paslaugų, mes taip pat skelbiame su vartojimo kreditų rinka susijusias naujienas. Čia galite rasti informacijos apie paskolų ir kitų finansinių paslaugų akcijas, naujus kredito davėjus, kitas rinkos naujienas.

VartojimoPaskolos.EU remiasi pačių vartojimo kredito davėjų pateikiama informacija. Taip pat informacija, talpinama kitose oficialiuose duomenų bazėse, priežiūros institucijų (pvz. Lietuvos banko) viešai pateikiama informacija. Informaciją stengiamės nuolat atnaujinti, tą darant ne rečiau nei kartą per mėnesį. Esant bet kokiems svetainėje pateikiamos informacijos neatitikimams lyginant ją su kredito davėjų pateikiama informacija, visada ir be išlygų reikėtų remtis pastaruoju šaltiniu (žr. Atsakomybės ribojimas).

VartojimoPaskolos.EU veiklą pradėjo 2022 metų lapkričio 23 dieną.

Mūsų kontaktai

El. paštas: info@vartojimopaskolos.eu
Telefonas: +370 617 01 185

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general