Greitieji kreditai (2024 m. kovas)

Visi Lietuvos greitieji kreditai. Skubus kreditas suteikiamas per 15 minučių. Palyginkite jų palūkanas, BVKKMN, kitas sąlygas, privalumus ir trūkumus ir išsirinkite pigiausią kreditą. Daugiau paskolų pasiūlymų: vartojimo paskolos.

Atnaujinta - 2024.02.06Informacija šiame puslapyje buvo atnaujinta.

Kas yra greitasis kreditas?

Greitasis kreditas – vartojimo tipo paskola, pasižyminti tuo, kad kreditingumo vertinimas, atsakymo į paraišką pateikimas ir pinigų pavedimas yra atliekamas labai greitai. Pinigai į paskolos gavėjo banko sąskaitą dažnai pervedami per 15 minučių. Greitieji kreditai yra išduodami internetu. Kai kuriais atvejai trumpieji kreditai (trumpalaikiai kreditai) gali būti išduodami SMS žinute ar grynais.

Kada rekomenduojama imti greitąjį kreditą?

Greitas kreditas, palyginus su kitomis paskolomis internetu, turi vienas didžiausių palūkanų normų ir BVKKMN. Dėl šios priežasties yra rekomenduojama skolintis išskirtinai atsakingai. Nepaisant to, kad vidutinė greito kredito vertė dažniausiai yra santykinai nedidelė, vis tiek yra būtina įvertinti bet kokią galimą greitojo kredito įmokų įtaką asmeniniam ar šeimos biudžetui. Imti greitąjį kreditą rekomenduojama šiose situacijose:

  • Kai skubiai reikia paskolos: pinigus būtina gauti išskirtinai greitai ir neatidėliotinai.
  • Kai pigiausi kreditai yra prieinami arba kai pigesnės alternatyvos yra neprieinamos arba netinka dėl kitų priežasčių.
  • Kai yra įsitikinama, kad greitasis kreditas neturės reikšmingos neigiamos įtakos asmeniniam ar šeimos biudžetui (pvz. pasinaudojus kredito skaičiuokle).
  • Kai yra įvertinamos visos alternatyvos, palyginami visi poreikius atitinkantys kredito pasiūlymai.
  • Kai reikalingas tik trumpalaikis kreditas.

Kas gali gauti greitąjį kreditą?

Greitajam kreditui yra taikomi įprasti, visiems vartojimo kreditams taikomi, atitinkamuose teisės aktuose numatyti reikalavimai:

  • Paskolos gavėjas negali būti jaunesnis nei 18 metų amžiaus.
  • Jis privalo būti Lietuvos pilietis (kai kuriais atvejais užtenka turėti ir nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje).
  • Bendri paskolos gavėjo ir jo šeimos turimi įsipareigojimai negali būti didesni nei 40% gaunamų mėnesinių pajamų.
  • Oficialios pajamos gaunamos ne trumpiau nei 4 pastaruosius mėnesius.
  • Su tam tikromis išimtimis, paskolos gavėjas negali būti neveiksnus tam tikroje srityje, ribotai veiksnus tam tikroje srityje asmeniu priimantis sprendimus tam tikroje srityje priima naudodamasis pagalba.

Greito vartojimo kredito davėjai gali numatyti papildomus reikalavimus paskolai gauti. Dėl konkrečių skubios paskolos suteikimo sąlygų reikėtų kreiptis į pasirinktą greito kredito davėją.

Kam skirtas greitasis kreditas?

Greitasis kreditas yra neapribojamas sutartiniais įsipareigojimais, todėl kreditai visiems poreikiams gali būti panaudoti savo nuožiūra, neįsipareigojant kredito davėjui dėl jo paskirties ir neteikiant jam išlaidas pagrindžiančių įrodymų (sąskaitų-faktūrų). Įprastai greitieji kreditai yra naudojami smulkiems pirkiniams, neatidėliotinoms smulkioms išlaidoms ir panašiems tikslams.

Naudoti greitąjį kreditą kitiems, didesnių išlaidų reikalaujantiems tikslams (būsto remontui, automobilio įsigijimo finansavimui ar kt.) yra nerekomenduojama dėl ribotos greitojo kredito sumos ir aukštų palūkanų it BVKKMN. Tačiau prieš apsisprendžiant visada rekomenduojama pasinaudoti kredito skaičiuokle, kuri gali parodyti preliminarias kredito sąlygas ir galimybes pasiskolinti.

Greitojo kredito alternatyvos

Prieš imant greitąjį kreditą yra būtina įvertinti visas šios paslaugos alternatyvas ir, atsižvelgus į poreikį bei galimybes, išsirinkti pigiausią alternatyvą, nes ne visi pigūs kreditai yra išduodami per 15 minučių. Pagrindinės alternatyvos yra:

Greitųjų kreditų privalumai ir trūkumai

Privalumai

Trūkumai

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general