Privatumo politika

VartojimoPaskolos.EU privatumo politika reglamentuoja kaip ir kokie jūsų asmens duomenys ir saugomi ir naudojami svetainėje. Taip pat kaip yra užtikrinamas jų saugumas. Čia pateikiama informacija apie tai, kokie slapukai (angl. Cookies) yra naudojami svetainėje bei kokiems tikslams. Pagal nutylėjimą, kiekvienas lankytojas, naudodamasis VartojimoPaskolos.EU svetaine sutinka su šia privatumo politika ir jos nuostatomis. Dėl slapukų naudojimo kiekvienas lankytojas turi sutikti atskirai, apsilankęs puslapyje paspaudęs sutikimo patvirtinimą. Jį lankytojas gali bet kada atšaukti bei koreguoti.

Asmeninė informacija

VartojimoPaskolos.EU nesuteikia galimybės lankytojams registruotis svetainėje. Tai reiškia, kad lankytojai neturi galimybės mums patikėti viešai neprieinamos ir mūsų serveriuose saugomos asmeninės informacijos.

Tačiau lankytojai gali pateikti viešai prieinamą informaciją komentarų, paslaugų įvertinimų skiltyse. Visa tose skiltyse pateikiama informacija yra viešai prieinama ir ją pateikęs lankytojas pilnai atsako už jų turinį. Susisiekus su mumis, lankytojo valia pateikta informacija gali būti pašalinta.

Kitos, čia nepaminėtos asmeninės informacijos naudojimą reglamentuoja mūsų slapukų politika (žr. Žemiau).

Slapukų politika

Slapukai yra nedidelės apimties failai, kurie per jūsų naršyklę yra automatiškai įrašomi į jūsų kompiuterio kietąjį diską. Slapukų naudojimas yra standartinė, visuotinai pripažinta praktika, leidžianti pagerinti svetainės funkcionalumą ir užtikrinti gerą naršymo svetainėje patirtį.

VartojimoPaskolos.EU svetainės naudojami slapukai yra naudojami svetainės funkcionalumui užtikrinti, lankomumo statistikai rinkti bei suasmenintoms reklamoms teikti. Mūsų naudojami slapukai yra susiję su:

  • WordPress turinio valdymo sistema;
  • WordPress trečiųjų šalių įskiepiais bei temomis;
  • Google Analytics lankomumo statistikos rinkimo sistema;
  • Google Adsense programa.

Puslapyje gali būti rodomos suasmenintos Google ir su ja bendradarbiaujančių partnerių reklamos. Suasmenintų reklamų galite atsisakyti šiame puslapyje: https://myadcenter.google.com.

Su suasmenintų skelbimų rodymu susijusių bei kitų slapukų galite atsisakyti šiame puslapyje: https://youradchoices.com.

Bendrai, su mūsų slapukų politika ir jų naudojimu kiekvienas lankytojas gali nesutikti. Davus sutikimą – jį atšaukti arba koreguoti. Pažymėtina, kad atsisakius slapukų naudojimo, svetainės funkcionalumas gali sutrikti.

Informacijos saugojimas ir dalijimasis

Bet kokia informacija yra saugojama laikantis geriausių informacijos saugumo praktikų (pvz. naudojant SSL sertifikatą).

VartojimoPaskolos.EU svetainė jokia informacija nesidalina su trečiosiomis šalimis ir jos neatskleidžia.

Pabaigos žodis

Privatumo politika gali būti keičiama apie tai iš anksto neįspėjus lankytojų. Visi pakeitimai yra fiksuojami šiame puslapyje.

Esant bet kokiems klausimams, prašome su mumis susisiekti šiais kontaktais:

El. paštas: info@vartojimopaskolos.eu
Telefonas: +370 617 01 185

Privatumo politiką paskutinį kartą buvo atnaujinta 2023-12-05.

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general