Mini paskolos internetu (2024 m. kovas)

Kartais reikia ne didelės vartojimo paskolos, bet nedidelio kredito. Tokiais atvejais gelbėja mini paskolos internetu. Tai nedideli 50 – 200 eurų mini kreditai, kurie dažniausiai suteikiami greitai ir trumpam laikotarpiui. Daugiau paskolų internetu ieškokite čia: paskolos internetu.

Atnaujinta - 2024.02.06Informacija šiame puslapyje buvo atnaujinta.

Kas yra mini paskola internetu?

Mini paskola internetu – tai nedidelis, 50 – 200 EUR vertės kreditas, kurį galima gauti internetu. Kaip ir kiti greitieji kreditai, dažniausiai jis pasižymi didesne nei kitų paskolų palūkanų norma bei trumpesniu sutarties terminu (iki kelių mėnesių). Mini paskolos internetu nereikalauja užstato ar pradinio įnašo, o pasiskolinti pinigai gali būti naudojami be sutartinių apribojimų.

Kokių mini paskolos palūkanų galima tikėtis?

Įprastai mini paskolos internetu kaina bus didesnė, nei to paties ar kito kredito davėjo siūlomos didesnės vertės paskolos kaina. Taip yra dėl mažos konkurencijos rinkoje (mini kredito davėjų Lietuvoje nėra daug) ir nedidelės su tokia paskola susijusios pelno maržos. Tokių paskolų gavėjai taip pat gali toleruoti didesnes palūkanų normas (ir BVKKMN), nes su mini paskola susijusios išlaidos sudaro santykinai mažesnę dalį asmeninio ar šeimos biudžeto.

Mini paskolų internetu palyginimas: kaip išsirinkti skolintoją?​

Lyginant mini paskolas internetu rekomenduojama didelį dėmesį atkreipti į jų įkainius. Tai yra metinė palūkanų norma (MPN), taikomi mokesčiai ir svarbiausia – bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN).

Mini paskolas internetu taip pat galite palyginti pagal kitus jums aktualius kriterijus. Naudokitės šio puslapio viršuje esančia mini paskolų internetu palyginimų lentele. Joje galite nesunkiai matyti galimas pasirinktinas paskolos sąlygas (sumą ir terminą) bei kainą (MPN ir BVKKMN). Taip pat prie kiekvieno mini paskolos internetu davėjo galite matyti išvardintus jų privalumus ir trūkumus. Norint dar detalesnės informacijos, galite skaityti mūsų parengtą davėjo apžvalgą.

Kaip gauti mini paskolą internetu?​

Norėdami gauti mini paskolą internetu, sekite šiuos žingsnius:

  1. Pasirinkite vieną iš mini paskolos internetu davėjų. Jų sąrašą galite rasti šio puslapio viršuje esančioje palyginimo lentelėje.
  2. Apsilankę pasirinkto kredito davėjo interneto svetainėje, paskolos skaičiuoklėje nurodykite norimas mini paskolos sąlygas.
  3. Pasirinkę ir patvirtinę norimas sąlygas, būsite nukreipti į registracijos ir paraiškos pildymo langą.
  4. Užpildykite būtinus laukus, patvirtinkite savo tapatybę ir pateikite bei patvirtinkite savo paskolos paraišką.

Kas gali gauti mini paskolą internetu?

Mini paskolą internetu gali gauti visi asmenys, atitinkantys paskolos davėjams taikomus reikalavimus ir pačių davėjų taikomas sąlygas paskolų gavėjams. Detalų sąrašą reikalavimų, kurių turi laikytis paskolų davėjai ir jų išaiškinimą galima rasti Vartojimo kredito įstatyme ir Lietuvos banko valdybos nutarimu patvirtintuose Vartojimo kredito gavėjų kreditingumo vertinimo ir atsakingojo skolinimo nuostatuose. 

Pagrindiniai šiuose dokumentuose numatomi reikalavimai:

  • Paskolos gavėjas negali būti jaunesnis nei 18 metų amžiaus.
  • Jis privalo būti Lietuvos pilietis (kai kuriais atvejais užtenka turėti ir nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje).
  • Bendri paskolos gavėjo ir jo šeimos turimi įsipareigojimai negali būti didesni nei 40% gaunamų mėnesinių pajamų.
  • Oficialios pajamos gaunamos ne trumpiau nei 4 pastaruosius mėnesius.
  • Su tam tikromis išimtimis, paskolos gavėjas negali būti neveiksnus tam tikroje srityje, ribotai veiksnus tam tikroje srityje asmeniu priimantis sprendimus tam tikroje srityje priima naudodamasis pagalba.

Paskolos davėjai taip pat gali numatyti papildomus, griežtesnius reikalavimus savo klientams.

Mini paskolų internetu privalumai ir trūkumai

Privalumai

Trūkumai

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general