Skubus kreditas (2024 m. kovas)

Prireikė skubaus kredito? Norite gauti kreditą per 15 minučių ar greičiau? Pasirinkite vieną iš greitojo kredito davėjų ir kreipkitės dėl greito kredito, kuris į jūsų banko sąskaitą bus pervestas per 5 -15 minučių. Daugiau paskolų pasiūlymų: vartojimo paskolos.

Atnaujinta - 2024.02.06Informacija šiame puslapyje buvo atnaujinta.

Kas yra skubus kreditas?

Skubus kreditas yra kreditas, kurio paraiškos teikimo procesas yra paprastesnis, o kreditingumo vertinimo eiga – trumpesnė, nei kitų vartojimo paskolų. Po sutarties sudarymo skubūs kreditai į asmeninę banko sąskaitą įprastai pervedami per 15 minučių ar greičiau. Palyginimui, kiti vartojimo kreditai gali būti pervesti per kelias valandas ar užtrukti iki 1 darbo dienos ar ilgiau.

Greitasis kreditas yra gali būti suteikiamas internetu arba telefonu, atsižvelgiant į konkretaus kredito davėjo siūlomus skolinimosi būdus. Paraišką pildant ir pateikiant internetu, dėl skubaus kredito galite kreiptis visą parą, tačiau pinigų pavedimas galės būti atliktas tik kredito davėjo darbo valandomis.

Kaip ir kiti greitieji vartojimo kreditai, skubus kreditas gali būti panaudojamas įvairioms reikmėms: baldams, dviračiui, kompiuteriui ar kitiems smulkiems pirkiniams įsigyti.

Daugiau panašių kredito pasiūlymų: Greitieji kreditai.

Kas gali gauti skubų kreditą?

Greitajam kreditui yra taikomi įprasti, visiems vartojimo kreditams taikomi, atitinkamuose teisės aktuose numatyti reikalavimai:

  • Paskolos gavėjas negali būti jaunesnis nei 18 metų amžiaus.
  • Jis privalo būti Lietuvos pilietis (kai kuriais atvejais užtenka turėti ir nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje).
  • Bendri paskolos gavėjo ir jo šeimos turimi įsipareigojimai negali būti didesni nei 40% gaunamų mėnesinių pajamų.
  • Oficialios pajamos gaunamos ne trumpiau nei 4 pastaruosius mėnesius.
  • Su tam tikromis išimtimis, paskolos gavėjas negali būti neveiksnus tam tikroje srityje, ribotai veiksnus tam tikroje srityje asmeniu priimantis sprendimus tam tikroje srityje priima naudodamasis pagalba.

Greito vartojimo kredito davėjai gali numatyti papildomus reikalavimus paskolai gauti. Dėl konkrečių paskolos suteikimo sąlygų reikėtų kreiptis į pasirinktą greito kredito davėją.

Skubaus kredito privalumai ir trūkumai

Privalumai

Trūkumai

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general