8.4/10 (Mūsų įvertinimas)
Paskolos davėjas įvertintas #5 vieta šioje kategorijoje: Autolizingas
Privalumai:
 • Patogus skirtingų banko teikiamų paskolų sąlygų palyginimas
 • Momentinis pinigų pervedimas į banko sąskaitą po sutarties sudarymo
 • Greitas ir patogus paskolos paraiškos užpildymas
Trūkumai:
 • Paskolos skaičiuoklėje ribotas paskolos termino pasirinkimas: jį pasirinkti galimas tik kas 6 mėn. (6, 12, 18, 24 mėn. ir t.t.)
 • Paskolos skaičiuoklėje nenurodoma preliminari BVKKMN vertė
 • Nesuteikiamas paskolų refinansavimas
 • Neproporcingai didelis sutarties administravimo mokestis ir BVKKMN skolinantis mažesnes sumas
 • Beveik dvigubai didesnis administravimo mokestis imant paskolą banko padalinyje
 • Griežtesnės sąlygos paskolai gauti nei pas kitus paskolos davėjus

Swedbank – skandinaviškas bankas, vienas pirmųjų pradėjęs savo veiklą ir vienas didžiausių Lietuvoje. Bankas, kartu su keliomis dukterinėmis įmonėmis, klientams siūlo vieną plačiausių finansinių paslaugų tinklų Lietuvoje. Tarp siūlomų paslaugų yra ir didelis finansavimo paslaugų (paskolų ir lizingo) pasirinkimas. Swedbank privatiems klientams gali pasiūlyti trumpalaikį finansavimą be užstato (vartojimo kreditus ir kt.) bei ilgalaikį finansavimą su užstatu (būsto paskolas).

Banko paslaugos yra beveik pilnai skaitmenizuotos, todėl beveik visomis paslaugomis galima nesunkiai pasinaudoti E-bankininkyste ar per išmaniąją Swedbank programėlę.

Swedbank paskolos sąlygų palyginimas su kitais skolintojais

Swedbank sąlygos Geriausios konkurentų sąlygos Vidutinės rinkos sąlygos
Minimali paskolos suma 500 EUR 100 EUR
Maksimali paskolos suma 20 000 EUR 40 000 EUR
Minimalus paskolos terminas 6 mėn. 1 mėn.
Maksimalus paskolos terminas 60 mėn. Iki 144 mėn.
Metinė palūkanų norma Nuo 2.7% Apie 13%
BVKKMN Nuo 8.84% Apie 25%

Kuo išsiskiria Swedbank paskolos lyginant su konkurentais?

Swedbank išskirtinai patogiai pateikia visų finansavimo paslaugų palyginimą. Banko interneto svetainėje pasirinkus paskolos tikslą ir norimą paskolos sumą, prieš savo akis galėsite matyti visus, pagal nurodytus kriterijus, banko siūlomus finansavimo pasirinkimus. Galite nurodyti automobilio pirkimo, nekilnojamojo turto, namų remonto, studijų, tvarkių investicijų ar kitus paskolos tikslus. Realiu laiku matysite pagrindinę galimų paskolų informaciją.

Kaip gauti paskolą iš Swedbank?

Žingsniai Swedbank paskolai gauti
Paskolos pasirinkimas
Swedbank.lt interneto svetainėje išsirinkite tinkamiausią finansavimo būdą. Tą lengviausia padaryti dedikuotame Swedbank puslapyje nurodžius paskolos tikslą ir norimą pasiskolinti sumą. Spauskite „Skaičiuoti“.
Swedbank paskolos pasirinkimas
Susipažinimas su paskola
Sistema parodys galimus finansavimo būdus pagal jūsų pasirinktus kriterijus. Greta matysite bazinę informaciją apie kiekvieną prieinamą paskolą. Norėdami pradėti paraiškos pildymą, spauskite „Pildyti paraišką“. Norėdami detaliau susipažinti su paskolos sąlygomis ar pakeisti jos sąlygas, spauskite „Sužinokite daugiau“.
Informacija apie pasirinktą Swedbank paskolą
Paskolos skaičiuoklė ir detalesnė informacija
Pasirinkus detaliau susipažinti su paskolos pasiūlymu, naujame lange matysite detalesnę informaciją apie paskolą. Ten rasite bazinę informaciją, akcijos sąlygas (jei tokios galioja), tipinės paskolos pavyzdį, pagrindinius paskolos įkainius, informaciją apie tai, kaip gauti paskolą, alternatyvius finansavimo pasiūlymus ir kt. Taip pat paskolos skaičiuoklėje galėsite nurodyti pageidaujamą paskolos sumą ir terminą bei matyti mėnesio įmokos bei administravimo mokesčio dydį.
Swedbank vartojimo paskolos skaičiuoklė
Paraiškos pildymas
Susipažinus su preliminariomis sąlygomis ir joms tenkinant, spauskite „Pildyti paraišką“. Būsite nukreipti į prisijungimo prie e.bankininkystės (interneto banko) puslapį. Paraiškos pildymą galėsite tęsti prisijungę prie interneto banko (jei esate Swedbank klientas) arba tiesiogiai atsidariusiame puslapyje (jei nesate banko klientas). Nurodykite paskolos ir palūkanų mokėjimo dieną, nuolaidos kodą (jei tokį turite), informaciją apie savo pajamas, kitus prašomus asmeninius duomenis.
Swedbank vartojimo paskolos paraiška
Išsiųskite paraišką
Užpildžius visą informaciją, patvirtinkite paraišką ir ją išsiųskite banko įvertinimui.

Refinansavimas

Swedbank nerefinansuoja kitų įsipareigojimų.

Tipinis paskolos pavyzdys

Jei imtumėte 2 500 Eur vartojimo kreditą, kai sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 3 metai, taikant 15,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), 37,50 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 91,08 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 19,55 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 3 261,24 Eur.

Rekvizitai

AB Swedbank
Įmonės kodas: 112029651
Adresas: Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 5 268 4444
El. paštas: info@swedbank.lt

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

 • Kokius mokesčius paskolai taiko Swedbank?
  Swedbank paskolai taiko 1.5% sutarties administravimo mokestį. Minimali mokesčio suma - 15 EUR, jei skolinamasi interneto banke ar išmaniojoje programėlėje.
 • Ar galima paskolą grąžinti anksčiau laiko?
  Taip, tiek visą paskolos sumą iš karto, tiek dalį jos galima grąžinti iš anksto be papildomų mokesčių.
 • Kas gali gauti paskolą?
  Paskolą gali gauti asmenys, turintys minimalias 400 EUR per mėnesį pajamas, jei paskolą imate be bendraskolio. Skolinantis su bendraskoliu, minimalios bendros pajamos turi siekti bent 1100 EUR per mėnesį. Pajamos turi būti gaunamos ne trumpiau nei 6 mėnesius. Asmuo taip pat privalo neturėti laiku negrąžintų skolų. Bendro įsipareigojimų dengimo išlaidos neturi sudaryti daugiau 30-40% gaunamų pajamų.
 • Per kiek laiko Swedbank išduoda paskolą?
  Konkretaus paskolos išdavimo laiko Swedbank nenurodo. Nurodoma tik tai, kad bankas pinigus į paskolos gavėjo sąskaitą perves iš karto po sutarties sudarymo.
 • Kokias finansavimo paslaugas siūlo Swedbank?
  Swedbank siūlo vartojimo kreditus, vartojimo paskolas namams, būsto paskolas, finansavimą tvariosios energetikos sprendimams, paskolas studentams, kredito liniją, paskolas automobiliui bei autolizingą. Taip pat paskolas su bendraskoliu ar laiduotoju.

Lankytojų atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Palikti atsiliepimą

Kol kas niekas neįvertino paskolos davėjo.

Būkite pirmas!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general