Savy

Savy vartojimo paskola

Palikite atsiliepimą
8.8/10 (Mūsų įvertinimas)
Paskolos davėjas įvertintas #4 vieta šioje kategorijoje: Paskolos automobiliui
Pirmasis Lietuvoje tarpusavio skolinimo platformos operatorius. Šiandien Savy teikia vartojimo paskolas, refinansavimą ir kitus finansavimo sprendimus palankiomis sąlygomis. Siūlomų paskolų sąlygos yra pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į asmens finansinę padėtį ir kreditingumo vertinimą. Sąlygos taip pat smarkiai priklauso nuo paskolos sumos ir laikotarpio.
Privalumai:
 • Lanksčios skolinimosi sąlygos
 • Dažnai taikomos nuolaidos vartojimo paskoloms
 • Vienos mažesnių palūkanų normų Lietuvoje
Trūkumai:
 • Aukšti paskoloms taikomų mokesčių dydžiai
 • Gali užtrukti, kol gausite norimą paskolą

Savy (UAB „Bendras finansavimas“) – vienas iš kelių Lietuvoje veikiančių tarpusavio skolinimo platformos operatorių. Įmonė tarpininkauja išduodant įvairios paskirties vartojimo paskolas, taip pat verslo paskolas įmonėms. Savy yra pirmoji Lietuvoje savo veiklą pradėjusi tarpusavio skolinimo platforma, veikianti joms įprastu P2P (angl. Peer-to-Peer) veiklos principu. Savy taip pat siekia būti socialiai atsakinga įmonė, todėl organizuoja bei remia įvairius socialinius projektus.

Savy paskolos sąlygų palyginimas su kitais skolintojais

Savy sąlygos Geriausios konkurentų sąlygos Vidutinės rinkos sąlygos
Minimali paskolos suma 300 EUR 100 EUR
Maksimali paskolos suma 30 000 EUR 40 000 EUR
Paskolos terminas Iki 120 mėn. Iki 144 mėn.
Metinė palūkanų norma Nuo 5% Nuo 2.7% Apie 13%
BVKKMN Nuo 6.76% Apie 25%

Kuo išsiskiria Savy paskolos lyginant su konkurentais?

Kaip ir kitas tarpusavio skolinimo platformas, Savy iš konkurentų pirmiausia išskiria jos veiklos modelis, kuris leidžia apjungti investuotojus bei norinčius pasiskolinti asmenis. Savy taip pat yra dažnai įvairias nuolaidas siūlantis kredito davėjas. Pavyzdžiui, šiuo metu (2023 lapkričio mėnesį) Savy siūlo 30% nuolaidą sutarties sąlygoms bei pirmos įmokos atidėjimą 3 mėnesiams.

Vertinant preliminarias Savy siūlomas paskolų sąlygas, jos yra tarp geriausių rinkoje, atsižvelgiant tiek į paskolos sumos ir termino pasirinkimą, tiek į pagrindinius preliminarius paskolos įkainius (palūkanų normą ir BVKKMN). Tačiau galutinės skolinimosi sąlygos priklausys nuo kreditingumo vertinimo rezultatų, susieto rizikos laipsnio, investuotojų priimamų sprendimų.

Kaip gauti paskolą iš Savy?

Norėdami gauti paskolą iš Savy, turėkite omenyje, kad įmonė užima tarpinę poziciją tarp norinčių pasiskolinti ir investuotojų, kurie investuoja į jūsų paskolą. Norėdami pasiskolinti iš Savy, sekite šiuos žingsnius:

 1. Savy interneto svetainėje pasirinkite jus dominantį paskolos tipą (kiekvienam jų yra dedikuotas atskiras puslapis).
 2. Puslapyje esančioje skaičiuoklėje nurodykite norimos paskolos sąlygas (sumą ir laikotarpį).
 3. Užpildykite paskolos paraišką ir patvirtinkite savo tapatybę.
 4. Sėkmingai praėjus kreditingumo patikrą, susitarkite dėl sutarties pasirašymo.

Refinansavimas

Savy teikia paskolų refinansavimą. Jį galite gauti įprastu būdu apjungę greituosius kreditus, kredito linijas, lizingus ar kitas vartojimo paskolas. Tačiau refinansuoti finansinius įsipareigojimus taip pat galite įkeisdami nekilnojamąjį turtą: tokiu atveju galite tikėtis dar geresnių refinansavimo sąlygų.

Pasinaudojus Savy siūlomu refinansavimu galite refinansuoti iki 30 000 eurų finansinių įsipareigojimų bei pratęsti paskolos terminą iki 120 mėnesių.

Tipinis paskolos pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinantis 2000 EUR, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 5%, tarpininkavimo mokestis 4.7%, mėnesinis tarpininkavimo mokestis, skaičiuojamas nuo paskolos likučio 0.29%, BVKKMN (bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 14.15%, eilinės mėnesio įmokos suma – 90.89 EUR, Jums pervedama paskolos suma – 2000 EUR, visa grąžinama paskolos suma – 2275.36 EUR.

Rekvizitai

UAB Bendras finansavimas
Įmonės kodas: 303259527.
Adresas: Latvių g. 36A, LT-08113 Vilnius.
Telefonas: +370 (5) 272 0151
El. paštas: labas@savy.lt

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

 • Kas gali gauti paskolą?
  Paskolą iš Savy gali gauti asmenys, kurie yra LR piliečiai arba turi nuolatinį leidimą gyventi šalyje, turi pakankamas ir pastovias pajamas, neturi įsipareigojimų, kurių išlaidos viršytų 40% gaunamų pajamų, neturi pradelstų mokėjimų bei kurie atitinka kitus Atsakingo skolinimo nuostatuose numatytus bei paties Savy keliamus reikalavimus.
 • Ar Savy taiko išskirtines sąlygas (akcijas, nuolaidas) siūlomoms paskoloms?
  Taip, Savy dažnai taiko išskirtines sąlygas savo paskoloms. 2023 metų lapkričio mėnesį galioja akcija, kurios sąlygos leidžia pasiskolinti su 30% nuolaida sutarties sąlygoms bei suteikia galimybę pirmą įmoką atidėti 3 mėnesiams.
 • Kokias finansavimo paslaugas siūlo Savy?
  Savy siūlo platų spektrą finansavimo paslaugų fiziniams ir juridiniams asmenims. Fiziniai asmenys gali gauti įvairios paskirties vartojimo kreditą, įskaitant paskolą būsto remontui, automobiliui, medicinos paslaugoms, studijoms, taip pat paskolas su NT įkeitimu, paskolų refinansavimą.
 • Per kiek laiko Savy pateikia atsakymą dėl paskolos?
  Įprastai Savy atsakymą dėl paskolos pateikia per 2 valandas ar greičiau.

Lankytojų atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Palikti atsiliepimą

Kol kas niekas neįvertino paskolos davėjo.

Būkite pirmas!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general