8.6/10 (Mūsų įvertinimas)
Paskolos davėjas įvertintas #1 vieta šioje kategorijoje: Greitos paskolos
Privalumai:
 • Didelis skolinimosi galimybių pasirinkimas
 • Suteikiamos asmeninės paskolos su individualiai pritaikytomis finansavimo sąlygomis
 • 14 dienų nemokamo paskolos grąžinimo garantija
 • Dažnai taikomos akcijos vartojimo paskoloms
 • Suteikiamas paskolų refinansavimas
Trūkumai:
 • Didelis sutarties sudarymo mokestis
 • Ilgas minimalus paskolos terminas (12 mėn.), netinkantis norintiems trumpalaikio kredito

Finbee (UAB Finansų bitė) – tarpusavio skolinimo platformos operatorius. Įmonė veikia kaip tarpininkas tarp paskolos gavėjų ir asmenų, norinčių investuoti į paskolas. Finbee išduoda verslo ir vartojimo paskolas, taip pat teikia paskolų refinansavimą. Būtent į šių kategorijų paskolas galima investuoti. Dėl P2P (angl. peer-to-peer) finansavimo modelio, Finbee suteikiamų paskolų sąlygas nustato rinka. Kitaip tariant, jos nustatomas aukciono būdu, kuomet atliekant investicijas keičiasi paskolos sąlygos. Kuo daugiau asmenų investuoja į pasirinktą paskolą – tuo mažesnė bus paskolos metinė palūkanų norma.

Kiekviena Finbee paskola turi priskirtą rizikos reitingą (A, B, C ir D). Platformoje investuotojams taip pat pateikiama kita būtina informacija apie paskolos gavėją (fizinį arba juridinį asmenį). Šią informacija paskolos gavėjas privalo pateikti bendrovei, jei nori iš jos pasiskolinti. Sutelktinio finansavimo platformoje taip pat veikia antrinė rinka. Joje galima prekiauti savo investicinėmis dalimis į paskolas.

Finbee paskolos sąlygų palyginimas su kitais skolintojais

Finbee sąlygos Geriausios konkurentų sąlygos Vidutinės rinkos sąlygos
Minimali paskolos suma 300 EUR 100 EUR
Maksimali paskolos suma 25 000 EUR 40 000 EUR
Paskolos terminas Iki 84 mėn. Iki 144 mėn.
Metinė palūkanų norma Nuo 7% Nuo 2.7% Apie 13%
BVKKMN Nuo 6.76% Apie 25%

Kuo išsiskiria Finbee paskolos lyginant su konkurentais?

Finbee iš konkurentų išskiria faktas, jog tai yra tarpusavio skolinimo platforma. Dėl unikalaus finansavimo modelio, Finbee gali pasiūlyti asmenines paskolas su individualiai pritaikytomis sąlygomis. Potencialiai, taip pat ir mažesnes palūkanų normas, nei kai kurie kiti paskolų davėjai. Tai ypač aktualu tiems, kurių asmeniniai finansai sąlygoja minimalią nemokumo riziką, nes būtent nuo jos smarkiai priklauso paskolos kaina.

Lyginant su kitomis tarpusavio skolinimo platformomis, Finbee išsiskiria dažniau siūlomomis akcijomis ir nuolaidomis paskoloms. Net lyginant su visais kitais vartojimo paskolų davėjais, Finbee paskolų akcijų pasiūla yra pakankamai plati.

Finbee rekomenduojama rinktis tuomet, kai jūsų finansinė padėtis yra pavyzdinga. Pavyzdžiui, kuomet jūsų kredito istorija yra gera, neturite kitų įsipareigojimų ar skolų, gaunate aukštas pajamas. Tai leis jums gauti aukštesnį reitingą, kuris išreiškia žemesnę riziką, susijusią su mokumo problemomis ir vėlavimu grąžinti paskolą. Tai padidins investuotojų paklausą, kurie konkuruodami tarpusavyje sumažins galutinę paskolos kainą. Tokiu būdu iš Finbee galite tikėtis pasiskolinti su mažesnėmis palūkanomis, nei jums galėtų pasiūlyti vienos kainodaros vartojimo paskolas išduodantys paskolų davėjai.

Tuo tarpu prastesnę finansinę situaciją turinys asmenys, su kuriais yra susijusi didesnė nemokumo rizika, turėtų įvertinti skolinimosi alternatyvas. Palūkanų norma tarp A (žemiausios rizikos) ir D (aukščiausios rizikos) paskolų gali skirtis daugiau nei 3 kartus.

Finbee paskolų palūkanų norma pagal rizikos grupes/reitingus

Iš Finbee 2022 m. III ketvirčio veiklos ataskaitos

Kaip gauti paskolą iš Finbee?

Žingsniai paskolai iš Finbee gauti
Paskolos kategorija
Pasirinkite vieną iš siūlomų finansavimo kategorijų puslapio viršuje esančiame meniu: Finbee paskolų kategorijos
Paskolos sąlygos
Atsidariusiame puslapyje esančioje paskolos skaičiuoklėje, pasirinkite jums reikiamą paskolos sumą ir nurodykite terminą, kuriam norėtumėte įsipareigoti. Taip nurodykite savo asmeninį el. pašto adresą ir spauskite „Pildyti paraišką“: Finbee paskolos skaičiuoklė
Kontaktiniai duomenys
Atsidariusiame puslapyje nurodykite savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, asmens kodą, mobiliojo telefono numerį). Taip pat nurodykite galiojantį nuolaidos kodą, jei tokį turite. Galiausiai įveskite slaptažodį, kuris bus reikalingas prisijungti prie jums sukurtos paskyros. Spauskite „Toliau“: Finbee paskolos paraiškos kontaktiniai duomenys
Finansiniai duomenys
 Sekančiame lange įveskite duomenis apie savo finansinę padėtį ir spauskite „Toliau“.
Adresas ir paraiškos patvirtinimas
Naujame lange nurodykite savo gyvenamosios vietos adresą ir patvirtinkite paskolos paraišką.

Refinansavimas

Finbee siūlo skolintis refinansavimui. Įmonė refinansavimą suteikia tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip ir kitas vartojimo paskolas. Refinansuoti gali įsipareigojimus iki 25 000 EUR. Maksimalus refinansavimo terminas – 84 mėn. Mažiausia metinė palūkanų norma – 7%.

Tai reiškia, kad jei jūsų turimų paskolų sąlygos yra prastesnės nei tos, kurių galite tikėtis iš Finbee pagal savo numanomą rizikos reitingą, verta apsvarstyti Finbee refinansavimą. Tokiu būdu galėsite perkelti visus savo įsipareigojimus į Finbee, juos sujungti ir pakeisti kreditavimo sąlygas palankesnėmis jums. Jei jūsų finansinė situacija leis – iš Finbee taip pat galėsite pasiskolinti papildomai.

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 EUR 5 metų terminui, išmokama paskolos suma – 940 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc., vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis – 20 EUR, mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc., įmokos suma – 23.09 EUR/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR.

Rekvizitai

UAB Finansų bitė
Įmonės kodas: 304051511.
Adresas: Šv. Ignoto g. 5, Vilnius, Lietuva.
Telefonas: +370 (5) 219 9529
El. paštas: privatiems@finbee.lt

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

 • Ar Finbee taiko sutarties sudarymo mokestį?
  Taip, Finbee paskolos sutarties sudarymo mokestis gali siekti iki kelių procentų nuo paskolos sumos.
 • Ar galima paskolą grąžinti anksčiau laiko?
  Paskolą galima grąžinti per 14 dienų po sutarties sudarymo be jokių papildomų sąlygų. Kitais atvejais gali būti taikomi papildomi mokesčiai.
 • Kas gali gauti paskolą?
  Pasiskolinti iš Finbee gali pilnamečiai LR piliečiai, kurių bendras įsipareigojimų kiekis neviršija 40% gaunamų pajamų bei kurie atitinka kitas atsakingo skolinimo nuostatas. Paskolas gauti gali ir verslo subjektai.
 • Kokias finansavimo paslaugas siūlo Finbee?
  Finbee siūlo vartojimo kreditus, paskolas automobiliui, refinansavimą bei verslo paskolas.

Lankytojų atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Palikti atsiliepimą

Kol kas niekas neįvertino paskolos davėjo.

Būkite pirmas!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general