General financing bankas

General Financing bankas vartojimo paskola

Palikite atsiliepimą
8.7/10 (Mūsų įvertinimas)
Paskolos davėjas įvertintas #3 vieta šioje kategorijoje: Autolizingas
Privalumai:
 • Didelis finansavimo paslaugų pasirinkimas
 • Platus paskolos sąlygų (sumos ir termino) pasirinkimas
 • Galima gauti paskolą internetu, telefonu, skyriuje
 • Galima gauti paskolą grynais
 • Refinansavimas iki 10 metų laikotarpiui
 • Dažnos akcijos paskoloms
Trūkumai:
 • Labai didelė nedidelių, trumpesnio laikotarpio kreditų kaina
 • Nėra nurodytos konkrečios preliminarios refinansavimo sąlygos

General Financing bankas (toliau – GF bankas) – specializuoto banko licenciją turinti įmonė. Bankas gali priimti indėlius, tačiau pagrindinė jo veikla – finansavimo paslaugos. GF bankas savo klientams gali pasiūlyti įvairiausių finansavimo sprendimų, kurių sąlygos yra tarp geriausių Lietuvoje. Be pačių paslaugų, bankas taip pat siūlo skirtingus būdus jomis pasinaudoti. Todėl čia pasiskolinti galima ne tik internetu. GF bankas taip pat suteikia paskolas telefonu ir savo aptarnavimo skyriuose.

GF banko paskolos sąlygų palyginimas su kitais skolintojais

GF banko sąlygos Geriausios konkurentų sąlygos Vidutinės rinkos sąlygos
Minimali paskolos suma 150 EUR 100 EUR
Maksimali paskolos suma 25 000 EUR 40 000 EUR
Minimalus paskolos terminas 3 mėn. 1 mėn.
Maksimalus paskolos terminas 120 mėn. Iki 144 mėn.
Metinė palūkanų norma Nuo 2.7% Apie 13%
BVKKMN Nuo 8.84% Apie 25%

Kuo išsiskiria GF banko paskolos lyginant su konkurentais?

GF bankas iš konkurentų išsiskiria suteikiamomis skolinimosi galimybėmis. Kiti paskolų davėjai įprastai apsiriboja paskolomis internetu. Tuo tarpu GF bankas gali pasiūlyti galimybę kreditą gauti telefonu arba apsilankius banko skyriuje.

Banke klientai taip pat suras labai daug skirtingų pačių finansavimo paslaugų. GF banke finansavimą nesunkiai ras visi, nepriklausomai nuo poreikių. Banke teikiamos paskolos įvairiausiems tikslams: nuo vartojimo paskolos iki refinansavimo. Taip pat įvairios lizingo (pirkimo išsimokėtinai) paslaugos. Galima išskirti ir tai, kad GF banko siūlomų finansavimo sprendimų pasirinkimo diapazonas yra labai platus. Todėl banko finansavimo paslaugos tinkamos ieškantiems ir nedidelio, trumpalaikio kredito ir stambesnės ilgalaikės paskolos.

Reikia paminėti ir tai, kad General Financing bankas yra vienas iš nedaugelio, kuris suteikia paskolas grynais pinigais.

Kaip gauti paskolą iš GF banko?

Žingsniai paskolai iš gf banko gauti
Asmeninis pasiūlymas
Vienas iš GF banko siūlomų būdų pasiskolinti - leisti bankui pačiam pateikti asmeninį paskolos pasiūlymą. Tam tikslui gfbankas.lt puslapyje reikia nurodyti savo vardą, pavardę, el. paštą ir telefono numerį. Banko darbuotojai su jumis susisieks ir pateiks asmeninį pasiūlymą.
GF banko asmeninis pasiūlymas
Paskolos gavimo būdo ir sąlygų pasirinkimas
Paskolą taip pat galite gauti internetu, telefonu arba banko skyriuje. Atitinkamą skolinimosi būdą bei kredito sąlygas galite pasirinkti GF banko paskolos skaičiuoklėje. Joje reikia nurodyti norimą paskolos sumą ir terminą. Taip pat galima pasirinkti draudimo paslaugą, kuri padidina galimybės gauti kreditą norimomis sąlygomis. Nurodžius savo pasirinkimus, spauskite atitinkamą mygtuką, procesui pratęsti.
GF banko paskolos skaičiuoklė
Paraiškos pildymas
Pasirinkus skolintis internetu, būsite nukreipti į kreditasinternetu.gf.lt puslapį. Jame turėsite užpildyti paskolos paraišką. Joje reikės nurodyti savo asmens duomenis, susipažinti su savo galimybėmis ir pasirašyti sutartį.
GF banko paskolos paraiška

Refinansavimas

GF bankas siūlo refinansavimą iki 10 metų laikotarpiui. General Financing bankas nenurodo konkretesnių refinansavimo sąlygų, todėl dėl jų reikia kreiptis įmonės nurodytu telefonu arba apsilankyti viename iš GFB aptarnavimo skyrių.

Tipinis paskolos pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinantis 7500,00 Eur sumą ir sutartį sudarant 60 mėn. metinė palūkanų norma – 9,90 %, sandorio sudarymo mokestis – 0,00 %, mėnesinis tvarkymo mokestis – 0,25 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 15,85 %, mėnesio įmoka – 177,74 Eur (paskutinė įmoka – 177,38 Eur), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 10664,04 Eur.

Rekvizitai

UAB GF bankas
Įmonės kodas: 300515252
Adresas: Ukmergės g. 322, LT-12106 Vilnius
Telefonas: 1851
El. paštas: sveiki@gfbankas.lt

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

 • Kokius mokesčius paskolai taiko GF bankas?
  Priklausomai nuo paskolos sumos, GF bankas gali taikyti sandorio sudarymo ir mėnesinį  sandorio tvarkymo mokestį.
 • Ar galima paskolą grąžinti anksčiau laiko?
  Taip. Be to paskolą grąžinant anksčiau laiko, palūkanos yra perskaičiuojamos kliento naudai.
 • Kas gali gauti paskolą?
  Pasiskolinti iš GF banko gali pilnamečiai asmenys, turintys pakankamas pajamas, pakankamą darbo stažą paskutinėje darbovietėje, gerą kredito istoriją ir neturintys įsiskolinimų kitoms įstaigoms.
 • Per kiek laiko GF bankas išduoda paskolą?
  Bankas pinigus perveda tą pačią darbo dieną, jei sandoris sudaromas darbo dienomis iki 16:30 val. (penktadieniais iki 15:30 val.). Kitais atvejais pinigai pervedami kitą darbo dieną iki 10:00.
 • Kokias finansavimo paslaugas siūlo GF bankas?
  GF bankas siūlo: vartojimo paskolas, paskolas energetiškai tvariems sprendimams įgyvendinti, paskolas grynais, paskolas būsto remontui, automobiliui, pirkinių finansavimui. Bankas taip pat siūlo refinansavimą, lizingo paslaugas, įskaitant autolizingą ir medlizingą.

Lankytojų atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Palikti atsiliepimą

Kol kas niekas neįvertino paskolos davėjo.

Būkite pirmas!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

General Financing bankas vartojimo paskola
General Financing bankas vartojimo paskola
Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general