8.6/10 (Mūsų įvertinimas)
Paskolos davėjas įvertintas #4 vieta šioje kategorijoje: Paskola saulės elektrinei
Privalumai:
 • Labai patogi ir detali paskolos skaičiuoklė
 • Aiškiai ir konkrečiai pateikiama informacija apie paskolą (jos sąlygas, nuolaidas, reikalavimus, gavimo eigą, kainodarą ir kt.)
 • Dažnai paskoloms taikomos akcinės sąlygos
 • Konkurencingi, vieni mažiausių finansavimo įkainių rinkoje
Trūkumai:
 • Didelė minimali paskolos suma (1 000 EUR)
 • Ilgas trumpiausias įsipareigojimo terminas (12 mėn.)
 • Griežtesnės sąlygos paskolai gauti nei pas kitus paskolos davėjus
 • Nesuteikiamas paskolų refinansavimas
 • Aukštas minimalus sutarties mokestis ir banko paslaugų mokestis

Luminor – skandinaviškas bankas, susikūręs po DNB ir Nordea bankų susijungimo. Luminor siūlo kompleksines finansines paslaugas privatiems ir verslo klientams. Tarp jų yra keleto finansavimo paslaugų (paskolų ir lizingo) pasirinkimas. Bankas dažnai taiko įvairias akcines sąlygas savo finansavimo paslaugoms. Todėl jis gali pasiūlyti konkurencingas ir vienas geriausių skolinimosi sąlygų Lietuvoje. Luminor paslaugomis yra paprasta naudotis. Jų pateikimas banko interneto puslapyje ir interneto banke yra modernus, pritaikytas šiandienio vartotojo poreikiams.

Luminor paskolos sąlygų palyginimas su kitais skolintojais

Luminor sąlygos Geriausios konkurentų sąlygos Vidutinės rinkos sąlygos
Minimali paskolos suma 1 000 EUR 100 EUR
Maksimali paskolos suma 15 000 EUR 40 000 EUR
Minimalus paskolos terminas 12 mėn. 1 mėn.
Maksimalus paskolos terminas 60 mėn. Iki 144 mėn.
Metinė palūkanų norma Nuo 9% Nuo 2.7% Apie 13%
BVKKMN Nuo 8.84% Apie 25%

Kuo išsiskiria Luminor paskolos lyginant su konkurentais?

Pirmiausia į akis krinta lengvumas su kuriuo galima naudotis Luminor paslaugomis. Banko interneto svetainėje išskirtinai aiškiai pateikia svarbiausia informacija apie teikiamas paslaugas. Luminor taip pat turi vieną detaliausių ir vartotojo poreikius labiausiai atitinkančių paskolos skaičiuoklių. Joje vartotojas gali labai aiškiai pamatyti visus faktus apie paskolą pagal jo pasirinktas sąlygas. Joje išskiriamos šios eilutės: bendra sumokėtų palūkanų suma, sutarties mokestis, minimalus banko paslaugų mokestis, bendra paskolos gavėjo mokama suma (BVKGMS), fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) ir bendra paskolos kainos metinė norma (BVKKMN).

Galima išskirti ir preliminarias Luminor paskolų kainas, kurios yra vienos žemiausių Lietuvoje. Papildomai, bankas savo paskoloms dažnai taiko akcines sąlygas, kurios dar labiau išskiria banko paslaugas iš konkurentų.

Tačiau galima paminėti, kad Luminor paslaugomis nebus patenkinti tie, kurie ieško trumpalaikio ar mažesnės vertės kredito. Bankas suteikia tik nuo 1 000 eurų vertės paskolas ir ne trumpesniam nei 12 mėnesių terminui. Papildomai Luminor taiko gana griežtus reikalavimus paskolai gauti. Banko vartojimo paskolų kainodara taip pat yra neparanki norintiems pasiskolinti mažesnę sumą ir įsipareigoti trumpesniam laikotarpiui. Pagal įmonės sudarytą kainodarą, kuo didesnė paskolos suma ir kuo ilgesnis įsipareigojimo laikotarpis – tuo mažesnė finansavimo kaina. Todėl Luminor finansavimo paslaugomis negalės pasinaudoti ieškantys greitos, trumpalaikės ir nedidelės vertės paskolos. Kita vertus, jei vartotojo poreikis yra vidutinės sumos ir trukmės vartojimo paskola, Luminor pasiūlymas tikrai bus konkurencingas.

Kaip gauti paskolą iš Luminor?

žingsniai paskolai iš luminor gauti
Paskolos sąlygų pasirinkimas
Luminor.lt interneto svetainėje pasirinkite paskolos tipą ir atsidariusiame puslapyje esančioje paskolos skaičiuoklėje nurodykite kiek ir kokiam terminui norite pasiskolinti. Susipažinkite su preliminariomis paskolos sąlygomis ir spauskite „Pildyti paraišką dabar“.
Luminor vartojimo paskolos skaičiuoklė
Užpildykite paraišką internetu
Atsidariusiame paraiškos pildymo puslapyje, nurodykite visą reikią informaciją. Ji apima: paskolos informaciją, kliento informaciją, pajamų ir finansinių įsipareigojimų dydžius, paskolos mokėjimų draudimo parinktis. Peržiūrėję paraišką, ją patvirtinkite.
Luminor vartojimo paskolos paraiška
Sulaukite atsakymo
Sulaukite banko darbuotojo skambučio. Jo metu jūs sužinosite atsakymą dėl paskolos suteikimo, teigiamo atsakymo atveju gausite pasiūlymą. Taip pat banko darbuotojas pateiks jums rekomendacijas ir patarimus dėl paskolos gavimo.
Pasirašykite sutartį
Jums sutinkant su pasiūlymo sąlygomis, galėsite internetu pasirašyti paskolos sutartį. Pinigai į jūsų banko sąskaitą bus pervesti netrukus po to.

Refinansavimas

Luminor refinansavimo nesuteikia.

Tipinis paskolos pavyzdys

Jei suteikiamos paskolos suma yra 5.000 EUR, o fiksuotoji paskolos metinė palūkanų norma 11 %, sutarties trukmė 60 mėn., sutarties mokestis 75 EUR, minimalus banko paslaugų mokestis – 1,30 EUR per mėnesį, tai mėnesio įmoka yra 108,71 EUR, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 6.675,60 EUR, o bendros paskolos kainos metinė norma – 12,89 %.

Rekvizitai

Luminor Bank AS Lietuvos skyrius
Įmonės kodas: 304870069
Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius
Telefonas: +370 5 239 3444
El. paštas: info@luminor.lt

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

 • Kokius mokesčius paskolai taiko Luminor?
  Paskolai yra taikomi sutarties ir minimalaus banko paslaugų mokesčiai.
 • Ar galima paskolą grąžinti anksčiau laiko?
  Kredito gavėjas turi teisę nemokamai grąžinti visą ar dalį kredito anksčiau nei sueina mokėjimo terminas.
 • Kas gali gauti paskolą?
  Luminor paskolą gali gauti asmenys, vyresni nei 18 metų amžiaus bei gaunantys bent 450 eurų pajamas per mėnesį atskaičius mokesčius. Jei skolinamasi su bendraskoliu ir neturima išlaikytinių, bendros pajamos turi būti ne mažesnės nei 800 eurų per mėnesį atskaičius mokesčius.
 • Per kiek laiko Luminor išduoda paskolą?
  Luminor šios informacijos nenurodo. Tačiau mini, kad procesas nuo paraiškos pateikimo iki sutarties pasirašymo yra greitas ir patogus.
 • Kokias finansavimo paslaugas siūlo Luminor?
  Luminor siūlo vartojimo paskolas, paskolas namų atnaujinimu ir energetiniam efektyvumui, paskolą automobiliui (paprastam ir gamtai draugiškam), automobilių lizingą, būsto paskolą, paskolą žemės sklypui, paskolą idėjoms.

Lankytojų atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Palikti atsiliepimą

Kol kas niekas neįvertino paskolos davėjo.

Būkite pirmas!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general