Šiaulių bankas

Šiaulių bankas vartojimo paskola

Palikite atsiliepimą
9/10 (Mūsų įvertinimas)
Paskolos davėjas įvertintas #1 vieta šioje kategorijoje: Paskola saulės elektrinei
Privalumai:
 • Vienos žemiausių paskolų kainų Lietuvoje, vertinant pagal preliminarias palūkanas ir BVKKMN
 • Paraišką galima užpildyti per 5 min., o atsakymą dėl išdavimo gauti per 15 min.
 • Dažnai taikomos nuolaidos vartojimo paskoloms, ypač lojaliems klientams
 • Papildomos nuolaidos tvariosios energijos projektų finansavimui
 • Pasiskolinti galima internetu, telefonu ir bet kuriame banko padalinyje
 • Suteikiamas paskolų refinansavimas
 • Galima gauti finansavimą lizingu bei kreditine kortele
Trūkumai:
 • Ne itin patogu naudotis interneto svetaine, skaičiuokle, savitarna

Šiaulių bankas yra vienas didžiausių bankų Lietuvoje ir didžiausias lietuviško kapitalo bankas. Jis taip pat veikia ir po „SB lizingas“ prekės ženklu. Kaip ir kiti bankai, be vartojimo paskolų, Šiaulių bankas teikia ir visas kitas svarbiausias finansines paslaugas ir finansavimo sprendimus. Banke rasite viską, nuo debeto ar kredito kortelių iki refinansavimo, grynųjų pinigų operacijų ir taupymo indėlių. Įmonė yra vienintelė tarp didžiausių Lietuvoje veikiančių bankų, kurie siūlo refinansavimo paslaugą privatiems klientams. Tarp finansavimo paslaugų, fiziniams asmenims Šiaulių bankas siūlo ne tik vartojimo kreditus. Be jų, bankas siūlo pirkimo išsimokėtinai (lizingo) paslaugą, kreditą būsto remontui, tvariosios energijos sprendimams. Taip pat paskolas automobiliui bei autolizingą.

Šiaulių bankas gali pasiūlyti vartojimo paskolas vienomis geriausių sąlygų rinkoje. Vertinant pagal BVKKMN, bankas siūlo vienus pigiausių vartojimo kreditų Lietuvoje. Tai taip pat sąlygoja išskirtinai geras paskolų refinansavimo sąlygas.

Šiaulių banko paskolos sąlygų palyginimas su kitais skolintojais

Šiaulių banko sąlygos Geriausios konkurentų sąlygos Vidutinės rinkos sąlygos
Minimali paskolos suma 300 EUR 100 EUR
Maksimali paskolos suma 30 000 EUR 40 000 EUR
Minimalus paskolos terminas 3 mėn. 1 mėn.
Maksimalus paskolos terminas 84 mėn. Iki 144 mėn.
Metinė palūkanų norma Nuo 7.9% Nuo 2.7% Apie 13%
BVKKMN Nuo 8.84% Apie 25%

Kuo išsiskiria Šiaulių banko paskolos lyginant su konkurentais?

Šiaulių banką lyginant su visais Lietuvos vartojimo paskolų davėjais, jis išsiskiria keliais aspektais. Pirmiausia, tiek Šiaulių banko vartojimo paskolų palūkanų norma, tiek administravimo mokestis, tiek BVKKMN yra vieni mažiausių rinkoje. Tai reiškia, kad Šiaulių banke galima sėkmingai refinansuoti daugelį kitų paskolų ir kreditų.

Būdamas banku, iš daugelio kitų vartojimo kredito davėjų jis išsiskiria savo siūlomų finansavimo ir kitų finansinių paslaugų spektru. Lėšų trūkumai fiziniai asmenys gali patenkinti įvairiomis vartojimo kredito variacijomis. Taip pat kredito kortele bei lizingu (pirkimu išsimokėtinai). Šiaulių bankas taip pat siūlo ilgalaikį finansavimą: būsto kreditus bei nekilnojamojo turto paskolas.

Bankas taip pat siūlo platesnes galimybes paskolai gauti. Dauguma kitų vartojimo kredito davėjų gali pasiūlyti tik galimybę pasiskolinti internetu. Tuo tarpu Šiaulių bankas turi platų klientų aptarnavimo padalinių tinklą, kuris leidžia pasiūlyti klientams galimybę pasiskolinti atvykus į bet kurį iš jų. Pasiskolinti galima ir internetu, per SB Lizingo savitarnos sistemą bei telefonu, paskambinus numeriu  8 700 55570.

Kaip gauti paskolą iš Šiaulių banko?

Žingsniai paskolai iš šiaulių banko gauti
Paskolos gavimas: internetu, telefonu ar padalinyje
Šiaulių bankas suteikia galimybę pasiskolinti trimis skirtingais būdais: internetu, telefonu arba klientų aptarnavimo padalinyje. Pastaruoju atveju reikia nuvykti į artimiausių padalinį. Norint pasiskolinti telefonu, reikia skambinti numeriu 8 700 55570. Tokiais būdais galite būti aptarnaujamas pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8:00 iki 17:00 ir penktadieniais nuo 08:00 iki 16:00. Taip pat galite skolintis internetu. Tokiu atveju, jums reikia apsilankyti SBlizingas.lt interneto svetainėje.
Būdai Šiaulių banko vartojimo paskolai gauti: internetu, telefonu, padalinyje
Paskolos skaičiuoklė
Pasirinkus skolintis internetu, jums reikės pasinaudoti SBlizingas.lt interneto svetainėje esančia paskolos skaičiuokle. Joje nurodykite norimą kredito sumą bei kokiam terminui ketinate įsipareigoti. Tuomet spauskite „Rodyti mėnesio įmoką“ arba „Teikti paraišką šiomis sąlygomis“.
Šiaulių banko vartojimo paskolos skaičiuoklė
Paraiškos formos pildymas
Tuomet būsite nukreipti į vartojimo paskolos paraiškos pildymo langą. Jame turėsite nurodyti savo asmens duomenis (įskaitant duomenis apie asmenines ir šeimos pajamas), patikslinti paskolos sąlygas, pateikti kitus duomenis bei susipažinti su sutarties sąlygomis.
Šiaulių banko paskolos paraiška
Paraiškos pateikimas
Užpildę paraišką ir susipažinę su sutarties sąlygomis, galite ją pateikti. Šiaulių banko teigimu, pateikę paraišką jau po 15 min. žinosite, ar kreditas jums bus suteiktas.

Refinansavimas

Kitaip nei kiti bankai, Šiaulių bankas savo klientams siūlo refinansavimą. Kaip ir įprasta, refinansuoti galite įvairius įsipareigojimus: greituosius vartojimo kreditus, kitas vartojimo paskolas. Refinansavimą galite gauti tomis pačiomis sąlygomis, kaip ir vartojimo kreditą. Galite gauti refinansavimą įsipareigojimams iki 30 000 eurų ir terminui iki 7 metų.

Šiaulių banko siūlomų paskolų kaina yra viena mažiausių Lietuvoje. Todėl tai banko teikiamą paskolų refinansavimą padaro išskirtinai patraukliu ir vienu pigiausiu šalyje.

Tipinis paskolos pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinantis 6000 Eur, kai sutartis sudaroma 60 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 7.90%, mėnesinis administravimo mokestis nuo visos kredito sumos – 0.25%, sutarties mokestis – 0.00%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 13.75%, bendra mokama suma 8183.89 Eur, eilinės įmokos suma – 136.38 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo.

Rekvizitai

AB Šiaulių bankas
Įmonės kodas: 112025254
Adresas: Tilžės g. 149, LT-76348 Šiauliai
Telefonas: 1813 arba (8 37) 301 337
El. paštas: kc@sb.lt

UAB SB lizingas
Įmonės kodas: 234995490
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 35, LT-44307 Kaunas
Telefonas: 1813 arba +37070055570
El. paštas: info@sbl.lt arba kreditas@sbl.lt

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

 • Kokius mokesčius paskolai taiko Šiaulių bankas?
  Šiaulių bankas vartojimo kreditams netaiko sutarties mokesčio, tačiau yra taikomas Mėnesinis administravimo mokestis.
 • Ar galima paskolą grąžinti anksčiau laiko?
  Taip. Paskolą grąžinant anksčiau laiko, kredito palūkanos yra perskaičiuojamos paskolos gavėjo naudai.
 • Kas gali gauti paskolą?
  Iš Šiaulių banko pasiskolinti gali pilnamečiai LR piliečiai, kurie gauna pajamas bent 4 mėnesius, gaunamų pajamų ir turimų įsipareigojimų santykis yra ne didesnis nei 40%, o kredito istorija nėra bloga ir kt.
 • Per kiek laiko Šiaulių bankas išduoda paskolą?
  Atsakymą dėl kredito suteikimo bankas pateikia per 15 min. po sutarties pateikimo. Teigiamo atsakymo atveju, pinigai jūsų sąskaitą pasieks tą pačią darbo dieną, jei sutartis sudaryta iki 13:00. Sudarius sutartį po 13:00, pinigai gali būti pervedami tą pačią darbo dieną arba nusikelti į sekančią.
 • Kokias finansavimo paslaugas siūlo Šiaulių bankas?
  Šiaulių bankas (kartu su SB Lizingu) siūlo vartojimo kreditus, paskolą automobiliui ir autolizngą, pirkimą išsimokėtinai (lizingą), refinansavimą, būsto ir jo remonto kreditus, NT paskolas, finansavimą ūkininkams.

Lankytojų atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Palikti atsiliepimą

Kol kas niekas neįvertino paskolos davėjo.

Būkite pirmas!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šiaulių bankas vartojimo paskola
Šiaulių bankas vartojimo paskola
Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general