Paskolos dantų gydymui (2023 m. lapkritis)

Gaukite vartojimo paskolą dantų gydymui, kitoms odontologijos paslaugoms ar medicininėms išlaidoms. Palyginkite ir išsirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkančią paskolą iš sąrašo žemiau. Daugiau paskolų pasiūlymų: vartojimo paskolos.

Atnaujinta - 2023.11.21Informacija šiame puslapyje buvo patikrinta ir atnaujinta.

Kas yra paskola dantų gydymui?

Paskola dantų gydymui – vartojimo paskola, kurią galite išsimokėtinai atsiskaityti už dantų gydymą, kitas odontologijos, sveikatos priežiūros ar medicinos paslaugas. Dažniausiai ji naudojama išsimokėtinai atsiskaityti už dantų plombavimo, protezavimo, balinimo ar kitas brangesnes odontologijos paslaugas. Vartojimo paskola dantų gydymui suteikia galimybę kreiptis į bet kokius odontologijos ar kitos medicinos srities specialistus, nes ji nėra susieta su konkrečiu paslaugų teikėju.

Kaip gauti paskolą dantų gydymui?

Norėdami gauti paskolą dantų gydymui, sekite šiuos žingsnius:

  1. Pasirinkite vieną iš paskolos davėjų. Paskolos davėjų sąrašą galite rasti šio puslapio viršuje esančioje palyginimo lentelėje.
  2. Apsilankę pasirinkto kredito davėjo interneto svetainėje, paskolos skaičiuoklėje nurodykite norimas paskolos sąlygas.
  3. Pasirinkę ir patvirtinę norimas sąlygas, būsite nukreipti į registracijos ir paraiškos pildymo langą.
  4. Užpildykite būtinus laukus, patvirtinkite savo tapatybę ir pateikite bei patvirtinkite savo paskolos paraišką.

Kas gali gauti paskolą dantų gydymui?

Paskolą dantų gydymui gali gauti asmenys, kurie atitinka šiuos reikalavimus:

  • Paskolos gavėjas negali būti jaunesnis nei 18 metų amžiaus.
  • Jis privalo būti Lietuvos pilietis (kai kuriais atvejais užtenka turėti ir nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje).
  • Bendri paskolos gavėjo ir jo šeimos turimi įsipareigojimai negali būti didesni nei 40% gaunamų mėnesinių pajamų.
  • Oficialios pajamos gaunamos ne trumpiau nei 4 pastaruosius mėnesius.
  • Su tam tikromis išimtimis, paskolos gavėjas negali būti neveiksnus tam tikroje srityje, ribotai veiksnus tam tikroje srityje asmeniu priimantis sprendimus tam tikroje srityje priima naudodamasis pagalba.

Paskolos davėjai taip pat gali numatyti papildomus, griežtesnius reikalavimus savo klientams.

Alternatyvos paskolai dantų gydymui

Odontologijos ar kitos susijusios medicininės išlaidos dažnai yra neatidėliotinos. Tais atvejais, kai neturite disponuojamų pinigų apmokėti odontologijos paslaugas, vartojimo paskola dantų gydymui gali būti tinkama paslauga. Tačiau net ir tokiais atvejais reikia gerai įvertinti visas alternatyvas.

Pirmiausia reikia įvertinti alternatyvias finansavimo paslaugas ir palyginti jų sąlygas su planuojamos imti vartojimo paskolos sąlygomis. Kai kurios odontologijos klinikos ar kitos gydymo įstaigos siūlo galimybę už paslaugas atsiskaityti lizingu. Būtinai pasidomėkite šia galimybe ir įvertinkite tokio finansavimo sąlygas. Taip pat nepamirškite palyginti visų prieinamų finansavimo paslaugų sąlygų.

Renkantis bet kurį skolinimosi būdą, visada įvertinti savo galimybes laiku vykdyti finansinį įsipareigojimą. Įvertinkite savo finansinę padėtį, ateities perspektyvas ir visada omenyje turėkite, kad laiku nevykdymo finansiniai įsipareigojimai gali neigiamai paveikti jūsų finansinę padėtį ir kredito istoriją.

Vartojimo paskolos
Logo
Enable registration in settings - general